زیپ نیوز

پادرمیانی ماکرون بین روحانی و بایدن/ساختار تحریم ها حفظ می شود - زیپ نیوز

به گزارش خبرنگار مهر در این گزارش که سایت “کیکار” اندکی بعد از انتشار آنرا از خروجی خود حذف کرد، آمده است: فرانسه و آمریکا بر این باورند که ایران باید در اسرع وقت به تعهدات هسته‌ای خود بازگردد و نصب سانتریفیوژهای جدید و غنی سازی ۲۰ درصد را متوقف کند.

کیکار در گزارش خود اضافه کرده است: ایالات متحده مایل است فقط ۱ میلیارد دلار از دارایی‌های ایران را آزاد کند؛ همچنین آزادی برخی از زندانیان ایرانی در آمریکا امکان پذیر خواهد بود.

به گزارش این رسانه صهیونیستی، از آنجاییکه ساختار تحریم‌ها باقی خواهد ماند و لغو نخواهد شد، اگر توافق حاصل شود و آمریکا به برجام برگردد؛ ایران مجبور خواهد شد تا درباره خواسته‌های جدید آمریکا پیرامون موضوعات هسته‌ای، منطقه‌ای و موشکی را در آینده مورد مذاکره قرار داده و اسرائیل و عربستان را نیز به عنوان اعضای جدید برجام بپذیرد!

بر اساس ادعای این رسانه صهیونیستی، نقش ویژه جمهوری خواهان در ایالات متحده و اصرار آنها بر حفظ تحریم‌ها و فشار بر بایدن روشن و قابل توجه است.
این رسانه صهیونیست در انتها مدعی شد: روحانی همچنین به دلایل سیاسی و اقتصادیِ پیش از انتخابات، شرایط پیشنهادی را خواهد پذیرفت.

گفتنی است ادعای این رسانه صهیونیستی در سایت یوانی( United Against Nuclear Iran | اتحاد علیه ایران هسته‌ای ) و نیز روزنامه سعودی عکاظ هم بازنشر شده است.

بازدید : - بار دسته بندی : بین الملل تاريخ : 29 آوریل 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها