زیپ نیوز

مارب تحت کنترل ارتش قرار دارد/عربستان باید بهای تجاوزش را بپردازد - زیپ نیوز

به گزارش خبرگزاری ZipNews به نقل از المیادین، یک عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در سخنانی گفت که عربستان سعودی دچار حالت سردرگمی و هیستریک شده است.

«علی القحوم» در گفتگو با شبکه خبری المیادین تاکید کرد: علیرغم حملات هوایی گسترده ائتلاف سعودی، مارب تحت کنترل نیروهای ارتش و کمیته‌های است. نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی طبق راهبرد واضحی برای آزادی هر وجب از خاک یمن اقدام می‌کنند. عربستان باید بداند که یمن لقمه آسانی برایش نیست.

وی افزود: نبرد مارب یکسره شده است و عربستان باید صحنه یمن را ترک کند. درهای ما به روی تمام اهالی استان‌های جنوبی باز است و ما طرفدار گفتگو و تفاهم هستیم. ما آنها را غافلگیر خواهیم کرد و به تجاوز پایان خواهیم داد و عربستان باید بهای تجاوز خود به یمن را بپردازد.

القحوم ادامه داد: تماس‌های گسترده‌ای با تمام گروه‌های مارب در جریان است و با استان‌های جنوبی به تفاهماتی دست یافته ایم. مشکل ما فقط با عربستان است که باید به آن درباره تجاوز به یمن درس عبرت بدهیم. دست تجاوز عربستان و آمریکا قطع خواهد شد و نبرد ما بعد از مارب به سوی گذرگاه الودیعه خواهد بود.

این عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن تصریح کرد: این ارتش و کمیته‌های مردمی هستند که امروز زمام امور را در میدان در دست دارند. تفاهمات و تماس‌های گسترده‌ای بین طرف‌های یمنی انجام شده و ما انزوایی که دشمن قصد اعمال آن را داشت، شکستیم.

القحوم گفت: متجاوزان نه تنها انصارالله بلکه تمام یمنی‌ها را هدف قرار داده اند بنابراین عربستان باید مسئولیت این تجاوز را بپذیرد. تلاش‌هایی از سوی عربستان به منظور متوقف ساختن پیشروی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن وجود دارد. عربستان تلاش مایوسانه ای برای متوقف ساختن ما می‌کند و در این خصوص تصمیم گیرنده نیست بلکه ابزار دست آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

این عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن در عین حال بر تداوم واکنش به حملات عربستان تا زمانی که تجاوز به یمن ادامه دارد، تاکید کرد.

بازدید : - بار دسته بندی : بین الملل تاريخ : 17 نوامبر 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.